Konserve Gıda sektörünün lider firmalarından EURO GIDA SAN. ve TİC. A.Ş (MELİS) İzmir Ödemiş tesislerinde gerçekleştirmekte olduğu üretim ve depolama hizmetlerinin barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Express'i tercih etti.

MELİS, uzun süren araştırmalarının ve ürün incelemelerinin ardından İzmir'de bulunan tesislerinde kullanmak üzere AxionBlade® Express depo otomasyon sistemini satın alma kararı almıştır. 

 

İşletme içerisinde bulunan tüm ürünlerin ve malzemelerin depolama operasyonlarının, stok yönetimi, depo işlemleri, etiketleme, lokasyon takipleri, sipariş takipleri, sek işlemleri ve diğer depo işlemlerini içeren operasyonların tamamını yöneten proje kısa süre önce hayata geçirilmiştir. Sahip olduğu özellikler sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firma ve kuruluşa uygulanabilen AxionBlade® Express Depo Yönetim Sistemi gıda sektöründeki güvenirliliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

Gerçekleştirilen proje yaklaşık 1,5 aylık bir sürede tamamlanmış ve sorunsuz olarak teslim edilmiştir. Proje kapsamında üetimden çıkan tüm ürünlerin mamul ambar tarafında depo yönetiminin sağlanmakta ve sistem Netsis ERP sistemi ile entegre çalışmaktadır.

Bize Yazın!

Bize Yazın!


Sayfa Başına Git