Dünyaca ünlü şekerleme üreticisi Haribo, Türkiye işletmesinde kullanmayı düşündüğü ambar yönetimi uygulaması konusunda uzun süre yaptığı incelemelerin ardından Trinoks ile çalışma kararı aldı.

Yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün önde gelen üretici firması Haribo, Hadımköy'de bulunan işletme ana deposunda ihtiyaç duyduğu ambar yönetim sistemi uygulaması konusunda AxionBlade® Express'i tercih etti. Ambar yönetim sistemleri konusunda yerli ve yabancı birçok ürünü inceleyen, bu sektörde çözüm üreten birçok firma ile görüşmeler yapan Haribo, gerçekleştirdiği projelerin sorunsuz olarak çalışmakta olduğu, sunulan çözümün tam anlamı ile isteklerine cevap vermesi ve uzun yıllardır sektör içerisinde güvenilir bir firma haline gelmesi nedeni ile Trinoks ile çalışma kararı almıştır.

Gerçekleştirilen proje yaklaşık 1,5 aylık bir sürede tamamlanmış ve sorunsuz olarak teslim edilmiştir. Proje kapsamında üetimden çıkan tüm ürünlerin mamul ambar tarafında depo yönetiminin sağlanmakta ve sistem Logo ERP sistemi ile entegre çalışmaktadır.

Bize Yazın!

Bize Yazın!


Sayfa Başına Git