Dünyaca ünlü gemi boyası üreticisi Hempel Yacht Türkiye ambar yönetimi uygulaması konusunda uzun süre yaptığı incelemelerin ardından Trinoks ile çalışma kararı aldı.

Yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün önde gelen üretici firması Hempel, Tuzla organize sanayi alanında bulunan ana deposunda ihtiyaç duyduğu ambar yönetim sistemi uygulaması konusunda AxionBlade® Express'i tercih etti. Ambar yönetim sistemleri konusunda yerli ve yabancı birçok ürünü inceleyen, bu sektörde çözüm üreten birçok firma ile görüşmeler yapan Hempel, gerçekleştirdiği projelerin sorunsuz olarak çalışmakta olduğu, sunulan çözümün tam anlamı ile isteklerine cevap vermesi ve uzun yıllardır sektör içerisinde güvenilir bir firma haline gelmesi nedeni ile Trinoks ile çalışma kararı almıştır.

Gerçekleştirilen proje yaklaşık 1,5 aylık bir sürede tamamlanmış ve sorunsuz olarak teslim edilmiştir. Proje kapsamında ana depoda bulunan tüm ürünlerin depo yönetiminin sağlanmakta ve sistem Scala ERP sistemi ile entegre çalışmaktadır.

Bize Yazın!

Bize Yazın!


Sayfa Başına Git