1AxionBlade® Express depo otomasyon sistemi, tüm testlerin tamamlanarak işletmenizde sorunsuz çalışır hale geitirilmesinin ardından 180 gün süre ile firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Garanti süresinin sona ermesinin ardından ürünün sorunsuz bir şekilde hayatını devam ettirebilmesi ve gerekli kullanıcı desteklerinin alınabilmesi için proje bazında bakım anlaşması yapılması gerekmektedir.

2

Bakım anlaşması, içeriğine ve kapsamına göre proje bazlı olarak değişebilmektedir. Müşterilerimiz ve sistem kullanıcıları, projenin hayata geçiş tarihinden itibaren yapılan bakım anlaşmaları kapsamında satın aldıkları bakım hizmeti sınırları dahilinde günün her saati, mesai saatleri içerisinde, tatil günleri dahil vb. farklı yapıda seçenekler ile sisteme yerinde müdahale desteği hizmetinden faydalanmaktadır.

3

Bakım anlaşması kapsamı ve müdahale şekilleri, müşterilerimiz ile imzalanan bakım sözleşmeleri ile detaylandırılmakta ve güvence altına alınmaktadır. Kullanmakta olduğunu uygulamaya ait bakım ve destek sözleşmesi yaptırmadığınız durumda ortaya çıkabilecek hizmetler için tekliflendirme ve fiyatlandırma çalışması yapılması gerekecektir.

 

Garanti Koşulları

Yazılım Hatalarına Karşı: Trinoks, kendisi tarafından geliştirilmiş olan paket ve özel uygulamalarını Lisans Anlaşması başlangıç tarihinden itibaren 180 gün süre ile yazılım üretim hatalarına karşı garanti eder. Belirtilen yazılım garanti kapsamı aşağıdaki gibidir.

1. Arka ofis ekranlarında uygulamanın kırılarak kullanıcıyı programdan çıkarması,

2. El/Forklift Terminali ekranlarında uygulamanın kırılarak kullanıcıyı programdan çıkarması.

Satış Sonrası Ücretsiz Garanti Süresi: Trinoks, lisans anlaşmasının başlangıç tarihinden itibaren yazılıma ait sorun ve arızaların internet üzerinden uzak masaüstü bağlantı yoluyla ücretsiz çözümünü 6 ay garanti eder. Bu garanti programların üzerinde çalıştığı donanım ve cihazların yol açtığı program sorun ve arızalarını kapsamaz. Kullanıcı donanım ve cihazları programla birlikte almış olsa bile bunlarda meydana gelen ve bunların yol açtığı program sorun ve arızaları için, Trinoks ücretsiz garanti dışında ayrıca ücretlendirilerek giderilecektir. Uzak masaüstü garanti kapsamında çözülemeyen kullanıcı sorunları ücretli servis kapsamında değerlendirilecektir.

Çözüm Süresi: Yazılım Hataları: Garanti süresi içinde, yazılım üretim hatalarıyla ilgili sorun giderilme süresi en fazla 30 işgünüdür. Sorunların çözümü için geçen süre garanti süresine eklenmez.

Satış Sonrası Ücretsiz Servis Garantisi: Yazılıma ait sorun ve arızaların internet üzerinden uzak masaüstü bağlantı yoluyla ücretsiz çözüm süresi en fazla 36 saattir. Sorunların çözümü için geçen süre garanti süresine eklenmez.

Kapsam: Trinoks tarafından geliştirilen yazılım sistemine ait tüm uygulamalarda, ekranlarda, raporlarda ve grafiklerde ortaya çıkan sorun ve arızalar firmamızın 6 ay garantisi kapsamında giderilir. Bilgisayar, bilgisayardaki çeşitli parçalar, yazıcı, barkod okuyucu, el terminali, barkod yazıcısı gibi diğer donanım bileşenleri, firmamıza ait olmayan tüm donanım ve yazılım unsurları, programın kullandığı veri tabanı ve bu veri tabanında saklanan bilgiler, firmamızın geliştirdiği yazılımla birlikte çalışan diğer donanım ve yazılımlar, garanti kapsamının dışındadır.

Özel Durumlar: Bilgisayarın arızalanması, başka yazılım yüklenmesi, donanım değişikliği, virüs bulaşması, işletim sisteminin çökmesi, elektrik kesintisi, hatalı açma kapama, donanım yetersizlik ve uyumsuzlukları, ağ sorunları, yanlış kurulum, hatalı yükseltme (upgrade) ve kullanıcının yazılım sistemini kullanım kurallarına uygun olmayan biçimde kullanması gibi nedenlerden kaynaklanan sorun ve arızalar, garanti kapsamının dışındadır. Ayrıca uzak masaüstü bağlantı ile çözülemeyen sorun ve arızalar satış sonrası ücretsiz servis garantisi kapsamında değerlendirilemez.

Değişiklik ve Ekler: Yazılım sisteminin konusuna giren mevzuat, uygulama ve raporlarda değişiklik olması ya da çeşitli nedenlerle programa ek yapılması durumunda, yapılacak tüm değişiklik ve eklemeler garanti kapsamının dışındadır. Kurulum sonrası kullanıcı desteği, ek eğitim, yerinde ek destek, ek geliştirme ve benzeri istekler garanti kapsamı içerisinde değildir. Destek şartlarının proje özelleştirilmesi için garanti süresi içinde de bakım anlaşması yapılması önerilmektedir.

AxionBlade® Tanıtım Dokümanı

AxionBlade® Express Ürün Tanıtım Dokümanı
 

Dokümanı indir

Referans Projeler

 • Arçelik Arctic - Romanya
 • Beko LLC - Rusya
 • Sesa Elektronik - İstanbul
 • Balnak Lojistik - İzmit
 • Çobantur Boltas - İstanbul
 • Hempel Yacht - İstanbul
 • Söğütsen Seramik - Bursa
 • Petlas - Kırşehir
 • Pearson - İstanbul
 • CHT Kimya - İstanbul
 • Flormar Kozmetik - İstanbul
 • Koton - İstanbul
 • D&R - İstanbul
 • Arstil Mobilya - İstanbul
 • Paşabahçe - İstanbul
 • Datasafe - İstanbul
 • Reisswolf - İstanbul

Bize Yazın!

Bize Yazın!


Bize Yazın!!

Bize Yazın!
Sayfa Başına Git