Proje süreçlerindeki ilk adım olan ihtiyaç analizi, müşterilerimizin bizlere ulaşması ve daha sonrasında planlanan görüşmeler ile başlamaktadır. İlk tanışma toplantıları, ürün değerlendirme ve müşteri ihtiyaçlarının analiz edilmesi sonrasında müşterilerimize bir proje dokümanı hazırlamaktayız. bu proje dokümanı kurulacak olan sistemin kapsamı, özellikleri, fiyatlandırması ve tahmini teslim süresini içermektedir.

Yapılan değerlendirmeler sonrasında projeniz onaylandığı durumda hazırlanan proje dokümanı bir sözleşme haline getirilerek taraflar arasında imzalanmaktadır. Sözleşme aşamasından sonra ilk süreç olarak projenin detaylı analizi ele alınmaktadır. Uzman analiz ekiplerimiz proje kapsamında yer alan tüm altyapı, iş akışı, lokasyonlar ve işletmeler üzerinde projenin en olumlu şekilde sonuçlanması için detaylı bir analize çalışması yapmaktadır.  Analiz çalışması neticesinde firmamız sizlere bir analiz dokümanı oluşturmaktadır. Bu analiz dokümanı gerçekleştirilecek olan projenin tüm noktalarının detaylı olarak ele alındığı ve çözümün anlatıldığı bir yol haritası şeklindedir. Analiz dokümanının müşteri tarafından onaylanmasının ardından varsa ek geliştirme ve kodalama çalışmaları, altyapı ve donanım çalışmaları ve yazılım kurulum çalışmaları başlamaktadır.

Bu güne kadar çok farklı sektörlerde ve lokasyonlarda gerçekleştirmiş olduğumuz projeler neticesinde sahip olduğumuz deneyim sizlere en akılcı ve kalıcı çözümü sunmamıza olanak sağlamaktadır. Proje ve analiz ekiplerimizin donanım ve yazılım konularındaki deneyimlerinin yanı sıra çok farklı sektörlerdeki iş akışları ve çalışma koşulları hakkındaki uzmanlıkları tüm proje sürecini baştan sona olumlu bir şekilde etkilemektedir. 

AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi paket bir uygulama olmakla birlikte 10 yıldır farklı sektörlerde kullanılmasının getirdiği avantaj sayesinde sektör ayırt etmeksizin müşterilerimizde kolayca implemente edilebilmektedir. Projelerin %95 lik bir kısmında yeniden kodlama gerektirmeksizin ihtiyaca cevap verebilme özelliğine sahiptir. Projenin kalan %5 lik kısmı (Entegrasyon, ek modül geliştirme vb.) yazılım ekiplerimiz yapılan analizler neticesinde kodlama ve test işlemlerini kısa sürede tamamlamakta ve projeyi planlanan teslim tarihinde sorunsuz olarak hayata geçirebilmektedir.

AxionBlade® Tanıtım Dokümanı

AxionBlade® Express Ürün Tanıtım Dokümanı
 

Dokümanı indir

Bize Yazın!

Bize Yazın!


Sayfa Başına Git