AxionBlade® Express depo otomasyon sistemi, işletmenizdeki tüm operasyonların kontrollü olarak yürütülmesini ve anlık olarak izlenebilmesini sağlamaktadır. Bu özelliği tam anlamı ile kullanabilmek için sistemin üzerinde çalışacağı ve kullanacağı bir donanım altyapısı oluşturmak gerekmektedir. Özet olarak, uygulamanın kurulacağı bir server, kullanıcı bilgisayarları, sahada çalışan el terminalleri, forklift terminalleri, panel pc'ler, tablet pc'ler, barkod yazıcılar gibi donanımlar gerekmektedir.

 

 

AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi'nin üzerinde çalışacağı donanım ve bunların bağlı oldukları kusursuz çalışan bit network yapısı sağlanmalıdır. Network ve donanımlardan kaynaklanabilecek sıkıntılar sistemin yavaşlamasına ve çalışmamasına neden olabilir. Bu sebeple gerekli olan donanım altyapı çalışması ve analizi uzman bir teknik ekip tarafından yapılmalıdır. Firmamız sizlere bu konuda da anahtar çözümler sunmaktadır.

Sektörün önde gelen endüstriyel donanım üreticileri ile ISV (Independent Software Vendor) partnerlığı olan firmamızın yazılımları Motorola, Datalogic, Intermec, Zebra gibi firmalar tarafından üretilen donanımlar üzerinde sıkıntısız çalışacağı onaylanmıştır.

 

                  

Bize Yazın!

Bize Yazın!


Bize Yazın!!

Bize Yazın!
Sayfa Başına Git